Sprawdź czy Twoją witrynę można efektywnie pozycjonować!

Audyt SEO to dokument będący wynikiem analizy poprawności budowy strony. Za pomocą odpowiednich narzędzi badamy poszczególne elementy Twojej witryny by móc wskazać te, które należy poprawić, aby była ona lepiej oceniana przez wyszukiwarki.

Audyt SEO - pierwszy krok do wysokich pozycji!

Aby móc efektywnie pozycjonować stronę, w pierwszej kolejności należy ją zoptymalizować. Braki w optymalizacji strony pomaga wskazać audyt strony.

Pomaga on w pełni wykorzystać potencjał Twojej witryny przy jej pozycjonowaniu. Audyt SEO to również wskazówki naprawy struktury strony by stała się bardziej czytelna i przejrzysta dla wyszukiwarek i użytkowników.

Co zawiera audyt SEO?

Statystyki domeny

Analiza profilu linkowania

Walidację kodu źródłowego (X)HTML

Analizę widoczności witryny w wynikach wyszukiwania

Analizę publikowanych treści

Analizę gęstości słów kluczowych (keyword density)

Analizę meta tagów (title, description)

Analizę wykorzystania nagłówków

Analizę wykorzystania oraz opisu multimediów

Popraw widoczność!

Odpowiednia optymalizacja strony pozwoli poprawić jej widoczność w Internecie! Pozyskaj więcej ruchu na stronie i efektywnie zwiększaj zyski!

Przyśpiesz działanie strony!

Zoptymalizuj elementy graficzne strony. Wykorzystaj najnowsze rozwiązania by strona ładowała się szybko i była prosta w nawigacji. Nie pozwól, by użytkownicy musieli czekać aż pojawią się poszczególne elementy strony.


Wykorzystaj potencjał strony dzięki kompatybilności!

Pozwól użytkownikom korzystać z Twojej strony nie tylko na każdej przeglądarce ale również na komórkach oraz urządzeniach mobilnych.

Sprawdzimy czy Twoja strona obsługiwana jest przez mniej standardowe przeglądarki oraz czy dobrze wywietla się na urządzeniach mobilnych.

>